Mountain Bike

1,000 €
Numri i Referencës
RF136865
Tip Biçiklete
Mountain Bike
Material Biçiklete
Aluminum Alloy
Gjendja
e Përdorur
Postuar
22.05.2016
Informacion shtesë
Përshkrimi
Frenat alkool SLX , Marshet SLX , Pjata Pedalet SLX , Kompanioli SLX , Bucelat XT , Amortizatoret FOX Para Mbrapa Me Vaj Dhe Ajer , Liber 10x , Goma 26er . Në internet bën 2500E . Me Shkruani Ne Fb : Jançes Krist .
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Shqipëri
Adresa
Yzberish
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 4
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 718 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *