Mercedes-Benz, 1991

3,000 €
Numri i Referencës
RF126500
Gjendja
e Përdorur
Marka
Mercedes-Benz
Viti
1991
Karburanti
Naftë
Kilometra
377,000 km
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
21.11.2016
Informacion shtesë
Përshkrimi
Makina eshte ne gjendje te mire pune dhe me dokumenta te paguara deri ne 2017. Cmimi i diskutueshem. Pranohet nderrim me veture.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Vlorë
Adresa
Vlore
Kodi Postar
9406
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 633 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *