Kamion mbi 7.5 t, MAN, 1996

1 €
Numri i Referencës
RF616014
Gjendja
e Përdorur
Marka
MAN
Viti
1996
Kilometra
212,121 km
Postuar
18.10.2016
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet kamjon man viti prodhimit 1996 motor 27 402 me difercial te mdhenj kamje zf 151 ne gjendje te shkeqyer motorrike ashtu dhe xhenerike shitet per arsye mosperdorimi tel 0683404005
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Gramsh
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 3
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 1302 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *